George Copos a divorțat după 37 de ani de căsnicie! Cine este tânăra femeie cu care s-a recăsătorit și unde a lucrat | IasiAZI.ro

DenySocialEvenimentExclusiv6 years ago25.9K Views

Elena Stoica are astăzi 35 de ani, dar ar avea o relaţie cu George Copos de mai bine de zece ani. Ea i-a fost secretară la una din firme şi s-au cunoscut în anul 2006.  

Fostul patron de la Rapid şi iubita secretă şi-au unit destinele în această vară, iar familia omului de afaceri e una senzaţională, după spusele fostului preşedinte al Ligii, Mitică Dragomir.

“Copos şi-a revenit foarte greu. A fost distrus (n.r. după ce a făcut închisoare pentru implicarea în Dosarul Transferurilor). Acum e foarte tare, e verde, are şi-o fetiţă, a doua. S-a recăsatorit, are o familie … Copos este un tip tare, m-am certat cu el mai mereu. Este un exemplu pentru familie. Este un om deştept, omul dracu … Nu există săptămână în care să nu mă fi certat cu el, iar acum mă pup cu el”, a spus fostul şef al Ligii, la Digi Sport Matinal. 

Copos are în prezent afaceri în imobiliare, turism, dar are şi cofetăriile Ana Pan, care merg foarte bine. Cât timp a fost închis, de afaceri s-a ocupat fiica sa, Alexandra, în vârstă de 32 de ani.

 

IasiAZI.ro

0 Votes: 0 Upvotes, 0 Downvotes (0 Points)

Leave a reply

Parteneri

Donations
Join Us
  • Facebook38.5K
  • X Network32.1K
  • Behance56.2K
  • Instagram18.9K

Stay Informed With the Latest & Most Important News

Advertisement

Categories
Loading Next Post...
Follow
Sidebar Search Trending
Știri Hot
Loading

Signing-in 3 seconds...

Signing-up 3 seconds...